Aktualności

Adam Bujak
Adam Bujak
Bądź turystą w swoim mieście - zwiedzaj Krakow! Dla mnie to najpiękniejsze miasto na świecie, moje miasto.

Kraków PL
#badzturystawswoimmiescie
#zwiedzajkrakow
Adam Bujak
Bądź turystą w swoim mieście - zwiedzaj Kraków
„To miasto ma ponad tysiąc lat i trzeba tutaj przyjeżdżać, fotografować go, podziwiać i pokazywać wielu jeszcze innym ludziom na całym świecie” – tak Kraków PL opisuje Adam Bujak❤️ A my zapraszamy na wystawę do „Karol Kardynał Wojtyła. Fotografie Adama Bujaka” do Muzeum Narodowe w Krakowie, gdzie zobaczycie fotograficzną drogę krakowskiego kardynała na tron Stolicy Apostolskiej. #zwiedzajkrakow
Adam Bujak
Adam Bujak
Wystawa Adam Bujak w Muzeum Narodowe w Krakowie Przeszłość Przyszłości. Muzeum Książąt Czartoryskich o krakowskich latach Papieża Jana Pawła II już otwarta - za nami pierwszy w historii MNK wernisaż on-line!

https://www.facebook.com/muzeum.narodowe.krakow/videos/578671069691493/
Adam Bujak
Adam Bujak
Wernisaż wystawy. Na żywo!
Adam Bujak
Muzeum Narodowe w Krakowie
wernisaż wystawy w Arsenale Książąt Czartoryskich
Adam Bujak
Adam Bujak
To pierwsza ekspozycja udostępniana w Arsenale Muzeum Czartoryskich po jego modernizacji - będzie dostępna dla publiczności od soboty. Ze względu na wciąż panującą pandemie koronawirusa i obostrzenia jednocześnie będzie ją mogło oglądać tylko 20 widzów.
Adam Bujak
Adam Bujak
Otwarcie wystawy „Karol Kardynał Wojtyła” w Muzeum Narodowe w Krakowie w Arsenale Przeszłość Przyszłości. Muzeum Książąt Czartoryskich. Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie już niebawem - a teraz zapowiadam towarzyszący album z moimi fotografiami, który przyjechał prosto z drukarni!
Adam Bujak
Adam Bujak
Międzynarodowe i międzyreligijne spotkanie modlitewne w intencji pokoju na ziemi. Najbliżej Ojca Świętego znalazł się abp Metody, przedstawiciel patriarchy Konstantynopola Dimitriosa, a tuż za nim prymas światowej Wspólnoty Anglikańskiej, arcybiskup Canterbury Robert Runcie. Z lewej strony papieżowi towarzyszyli niechrześcijanie – pierwszym był Dalai Lama.
Zaproszenie Jana Pawła II przyjęło 47 delegacji 13 religii – chrześcijaństwa, judaizmu, islamu, buddyzmu, hinduizmu, dźinizmu, sikhizmu, zaratusztrianizmu oraz kilku tradycyjnych religii Afryki i Ameryki.
Asyż, 1986 r.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych — Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij